O nás

Jsme rodinná firma Palírna Půta vyrábějící ovocné destiláty, likéry,mošty a bylinné tinktury.

Naším cílem je dodávat chuťově vyvážené lihoviny a proto si zakládáme především na výběru ovoce vlastní produkce nebo od prověřených sadařů. Začínali jsme jako pěstitelská palírna a časem se ukázalo, že o naše výrobky je, díky pálení v kotli nejvyšší úrovně velký zájem.Lihovar, jsme založili, abychom mohli nabídnout naše produkty širší klientele a uspokojit chuťové buňky více milovníků kvalitních pálenek a likérů chutnající opravdu po ovoci.

Nejsme pouze e-shop prodávající ovocné destiláty, ale jsme jejich výrobci.Je také možné objednat si prohlídky lihovaru či moštárny s degustací.

Jako koncesovaný a registrovaný výrobce můžeme prodávat gastro provozům (bary, restaurace, hospody) a obchodům. Nejsme maloobchodní prodejci u kterých je těmto provozům nákup alkoholu zakázaný. Můžete u nás nakupovat alkohol jak pro vlastní potřebu, tak i pro vaše hosty či zákazníky.

Dovolujeme si upozornit, že alkoholické nápoje jsou prodávány pouze osobám starším 18 let a při doručování zboží bude tato skutečnost ověřena doručovatelem oproti vašemu občanskému průkazu! Objednávky dokážeme doručit pouze v rámci České republiky!

Naše registrační číslo osoby povinné značit líh je E015

PHOTO-2021-03-16-14-32-31

 

Palírna Půta 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení